NAŠE OBEDNÉ MENU

Súťaž o dovolenku do TURECKA sme vylosovali 1.9.2023  a tu je výherca. 

Dovolenku vyhrala Andrea Kolbíková

GRATULUJEME 

 

Súťaž o dovolenku do Dubaja sme vylosovali 23.12.2022 a tu sú výhercovia. 

Dovolenku vyhrala Barbora Božníková 

Tri balíčky našich reklamných predmetov : Andrea Bárdyová / Silvia Šulajová / Lucia Šuranová 

GRATULUJEME 

 

NOVÁ SÚŤAŽ O DOVOLENKU!!!

Priatelia v našom dobrom zvyku ideme pokračovať a preto sme vyhlásili ďalšiu súťaž, avšak  meníme podmienky súťaže a podmienkou zapojenia sa do súťaže je, že každý výherca dáva súhlas s vyfotografovaním pri odovzdávaní ceny a taktiež dáva súhlas so zverejnením týchto fotiek na našom webe a sociálnych sieťach. Podmienkou je tiež fotografia z destinácie počas dovolenky, ktorú výherca vyhral. Prajeme príjemné súťaženie. 

Naša cestovná kancelária HappyTravel vytvorila nový koncept a spája v ňom cestovnú kanceláriu s Bistrom, v ktorom sa varia polievky a špeciality z celého sveta. Svoje skúsenosti z ciest sa snažíme pretaviť do chutného jedla a vieme, že na vytvorenie zážitku pre klienta potrebujeme poctivé suroviny a chuť pracovať.

Nič však nenahradí osobnú skúsenosť, preto ju chceme dopriať i Vám. Organizujeme zájazdy do celého sveta a pre tento raz sme pre Vás vybrali Turecko a Egypt, a rozhodli sme sa, že dvaja z Vás okúsia chute Turecka či Egypta na vlastné chuťové bunky.

Čo treba spraviť aby ste mohli vyhrať dovolenku? 

Najedzte sa v niektorom z našich bistier : "BISTRO CESTOVKA", zaregistrujte Váš blok z registračnej pokladne vo formulári nižšie a máte šancu VYHRAŤ DOVOLENKU a ďalšie ceny.

 

Zaregistruj svoju účtenku do súťaže a vyhraj dovolenku do Dubaja pre dve osoby.